Café Zámeček

Rezervace
Vážení a milí zákazníci, bohužel Vám musíme oznámit, že od pondělí 19.9. ukončujeme z ekonomických důvodů svůj provoz.
Všem Vám děkujeme a přejeme mnoho šťastných dnů a pevné zdraví!
Tým Zámeček

Café Zámeček je rodinná kavárna v Lovosicích, jejíž provoz zajišťuje hotel LEV. Díky své poloze u parku Osmička na břehu Labe je ideálním cílem procházek, výletů a zastávkou cyklistů na Labské stezce. Podáváme zde výběrovou kávu a čaje. Vynikající zákusky a dorty připravuje naše šikovná cukrářka. V nabídce je vždy i něco slaného.

V létě můžete posedět na slunečné terase s výhledem na řeku a osvěžit se lahodnou zmrzlinou. Součástí je krásné dětské hřiště.K dispozici volná Wi-Fi. Prostory kavárny je možné rezervovat pro soukromé oslavy.

Vyhlídka u Zámečku

Poblíž kavárny Café Zámeček a přívozu (přes řeku Labe do Píšťan) stojí krásná vyhlídka. Nachází se na místě původního dřevěného altánu, který zde spolu s výletní restaurací v roce 1865 nechal vybudovat představitel rodu Schwarzenbergů. Vyhlídka stojí na uměle vytvořeném kopci, který je tvořen zasypanou dvoupodlažní stavbou původně sloužící jako pivní sklep a ledárna pro potřeby výletní restaurace.

Na jaře roku 2019 ji zde spolu s architektem Lubošem Hruškou vybudovala firma Raeder&Falge. Namísto původního altánu nahoře navrhl architekt dřevěnou vyhlídku s ocelovým schodištěm a plachtovou střechou viditelnou zdaleka. Z místa je výhled nejen na řeku, ale i na Portu Bohemicu a Radobýl. 

V kavárně je k zakoupení turistická a historická vizitka od Wander Book.

Dorty a zákusky na zakázku

Pokud Vám cokoli z naší nabídky zachutnalo a rádi byste si objednali celý dort či jednotlivé zákusky, rádi Vám vyhovíme, bude-li to v našich možnostech. Objednávat můžete buď přímo v kavárně, nebo na emailu rezervace@hotel-lev.cz, popřípadě volejte na recepci hotelu LEV 416 532 317.

Otevírací doba

Květen, červen, září
So, Ne, Svátky
10:00 - 19:00
10:00 - 19:00
Červenec, srpen 9:00 - 19:00
Říjen - Únor
Březen - Duben
10:00 - 17:00
10:00 - 18:00

kapacita-icon.png

kavárna

20 míst

royal-icon.png

zadní část kavárny

30 míst

golden-icon.png

terasa

25 míst

oteviraci-icon.png

otevírací doba

dle sezóny

Chci si zarezervovat místo

Rezervovat telefonicky na: +420 416 57 57 11

Hotel LEV Lovosice v Lovosicích hodnocení