O hotelu LEV

Covid 19 - informace o provozu hotelu:

* ubytovací služby nabízíme i za rekreačním účelem. Pro ubytování je nutné potvrzení o očkování, negativním PCR testu v případě služebních cest, či potvrzení o prodělané nemoci COVID 19.

 *  Pro hotelové hosty i pro veřejnost je v provozu restaurace Patriot. Návštěvníci se ihned po příchodu prokazují obsluze potvrzením o očkování, či prodělané nemoci COVID 19. Pokud se host neprokáže, nemůže být obsloužen. Děkujeme za pochopení.

* U stolu sedí mimo rodinu nejvýše 6 osob. 

* Wellness je do odvolání k dispozici jen hotelovým hostům.

Hotel LEV**** je nekuřácký hotel, který v letech 2011 – 2012 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Svým hostům nabízí komfortní ubytování ve 37 pokojích. V původní budově hotelu se nachází 6 jednolůžkových pokojů a 17 dvoulůžkových pokojů typu Standard. V nové budově pak 14 dvoulůžkových pokojů typu Superior.

Hotel je vybavený krásným wellness centrem, dvěma restauracemi, lobby barem, dětským koutkem, salonky a konferenčním sálem. Hotelovým hostům slouží uzavřené parkoviště v hotelovém dvoře.Samozřejmostí je bezbariérový přístup a Wi - Fi v celém komplexu hotelu.

Hotelová snídaně

Snídaně není zahrnutá v ceně ubytování. Podává se bufetovou formou každý den od 7:00 do 10:00 hodin v restauraci Patriot, a to i pro nehotelové hosty. Cena snídaně je 190,- Kč / os.

Restaurace

Bezbariérové

Wi-fi zdarma

Bar

Klimatizace

Platební karty

Domácí zvířata

Zabezpečeno

Recepce 24/7

Praní prádla

Konferenční místnost

Letištní transfer

Nekuřácké prostory

Výtah

Bazén s vířivkou

Sauna

Masáže

Parkování kol

Room service

Hotelový trezor

Akceptujeme:

ico-visa.png
ico-mastercard.png
ico-maestro.png
ico-sodexo.png
Hotel LEV Lovosice v Lovosicích hodnocení