Sportovní možnosti

Sportovní areál TJ Lovochemie

Lovosický sportovní areál skýtá řadu možností profesionálního i rekreačního sportování. Dvě sportovní haly s kompletním zázemím lze využít pro házenou, basketbal, tenis, fotbal, floorbal a jiné sporty. Dále areál nabízí prostor volejbalového kurtu a další víceúčelové venkovní hřiště.

Fotbal

Součástí sportovního areálu jsou tři fotbalová hřiště s automatickým zavlažovacím systémem. Kromě hlavního hřiště je k dispozici vedlejší tréninkové hřiště a škvárové hřiště.

Atletický stadion

Nově zrekonstruovaný atletický areál nabízí prostor pro klasické lehkoatletické disciplíny: běžecký ovál (400m), doskočiště pro skok daleký a skok o tyči, prostor pro vrh koulí, skok vysoký, sektor pro hod oštěpem, kladivem a diskem.

Tenis

Nově vybudovaný areál s šesti antukovými dvorci, šatnami a klubovou místností je vhodný i pro pořádání firemních a sponzorských akcí. Rakety a míčky lze na místě zapůjčit.

Zimní Stadion

Lze si pronajmout také zimní stadion s využitím pro hokej, bruslení a krasobruslení. Pro veřejnost jsou prostory otevřeny v zimní sezoně.

Plavání

Po celý rok je k dispozici nově zrekonstruovaný krytý plavecký bazén, v letní sezoně také nekryté venkovní koupaliště.

Golf

V Terezíně, cca 8km od Lovosic, bylo na podzim roku 2004 uvedeno do provozu plně zavlažované golfové hřiště s 9 jamkami - Maria Theresia Golf Club, jehož součástí je také golfová škola. Veškeré vybavení lze zapůjčit na místě.

Bowling

Sportovní centrum Blue Bowling nabízí bowling, squash a fitness.

 

Bližší informace získáte v hotelové recepci. Hotel je schopen zajistit tyto služby.


Hotel Lev Lovosice v Lovosicích hodnocení